Basisschool Merijntje

Het team

Op basisschool Merijntje werkt een gemotiveerd team van leerkrachten, directie en ondersteunend personeel. Samen zorgen wij ervoor dat alles in de school goed verloopt.


Olivier Vermeulen
Directeur
olivier.vermeulen@lpsnet.nl
Marion van Loenhout
Plaatsvervangend directeur en leerkracht groep 6,7,8
marion.van.loenhout@lpsnet.nl
Jan Knuit
Leerkracht groep 6,7,8 Cultuurcoƶrdinator
jan.knuit@lpsnet.nl
Annika van Gaans
Intern begeleider en leerkracht groep 3,4,5
annika.van.gaans@lpsnet.nl
Marie-Louise de Haas
Leerkracht groep 3,4,5
marielouise.de.haas@lpsnet.nl
Debby van Gaal
Leerkracht groep 3,4,5
debby.van.gaal@lpsnet.nl
Carola Suijkerbuijk
Leerkracht groep 1/2b
carola.suijkerbuijk@lpsnet.nl
Ingrid Veraart
Leerkracht groep 1/2a
ingrid.veraart@lpsnet.nl
Annelies Hoogwerf
Leerkracht groep 1/2b
annelies.hoogwerf@lpsnet.nl
Nellemie Bouman
Leerkracht groep 1/2a
nellemie.bouman@lpsnet.nl


Lowys Porquin